.
.

Bismillâhirrahmânirrahîm

“Onların etleri ve kanları kesin olarak Allah'a ulaşmaz, ancak O'na sizden takva ulaşır. O'nun size hidayet vermesine karşılık Allah'ı ululamanız için onlara boyun eğdirmiştir. İhsan sahiplerine müjde ver.”

Hac / 37
.

Kevser Uluslararası İnsani Yardım Derneği; yaklaşmakta olan Kurban Bayramı münasebetiyle kurbanlarınızı, başta ülkemizde depremden zarar gören bölgeler olmak üzere dünyanın birçok mahrum bölgesiyle birlikte, özgürlük uğruna binlerce şehit veren direniş ruhlu mazlum Yemen, Afganistan ve Filistinli ihtiyaç sahiplerine; fakir, yetim ve öksüzlerine ulaştırmak amacıyla siz hayırsever halkımızın yardım elini muhtaç durumdaki yoksulların eliyle kavuşturmaya niyetlenmiştir.

Bugünler ötekini mutlu etme günleridir. Bugün uzağı yakın kılma, birbirimizle yakınlaşma günüdür. Bağışladığımız kurbanlarımızla “Mü’minler ancak kardeştir” (Hucurât/10) ayet-i kerimesinin hayat bulduğu gündür bugün. İnsanlığa böyle bir günü bahşeden ve bize böyle bir ibadeti meşru kılan Yüce Rabbimize hamdolsun.

Kurban, paylaşmak, çoğalmak ve mutlu olmaktır. Kurban, mülkün sahibi olan Allah'tan geleni kardeşlerimizle pay etmektir. Verdiğimiz kadar kazandığımızı; paylaştığımız kadar zenginleştiğimizi unutmamaktır.

Türkiye'den Kurban Bağışı İçin Hesap Numaraları:

KEVSER ULUSLARARASI İNSANİ YARDIM DERNEĞİ Adına:

1- KUVEYT TÜRK:

IBAN: TR46 0020 5000 0949 5658 6000 01

.

2- TÜRKİYE İŞ BANKASI:

IBAN: TR27 0006 4000 0011 0010 5458 48

NOT: Havale/EFT yaparken açıklama bölümünde “Deprem veya Ülke İsmi” diye not düşülmesi rica olunur.

Ehlader HABER