.
.

Bismillâhirrahmânirrahîm

 

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi raciun

.

Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bölücü terör örgütü PKK ile çıkan çatışma sonucu şehit olan askerlerimizin haberlerini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Türkiye’nin Siyonist rejim karşıtı tutumları terörist İsrail’i çok rahatsız etmiş olacak ki kendilerinin yetiştirdikleri taşeron terör örgütlerini intikam almak için tekrar sahaya indirildiler.

Arkasında Amerika'nın bulunduğu PKK ve uzantılarının uzun yıllardır ülkemizde acılara sebep olmasının önüne geçilmek isteniyorsa; Amerika ve Siyonist İsrail ile kurulan ilişkilerin artık tekrar gözden geçirilmesi gerekmektedir. Nitekim terörle mücadele, Amerika/İsrail ile mücadele edilmeden sonuca asla varılamayacaktır.

Ve biliyoruz ki; bir taraftan İsrail’in Gazze’de yaptığı soykırım, diğer taraftan siyonistlerin taşeron örgütü olan PKK’nın cinayetleri İslam ümmetini ve milletimizi ayrıştırmaya değil aksine birlik ve kardeşliğini pekiştirecektir.

Pençe Harekâtı bölgesinde bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Cenâb-ı Hakk’tan rahmet niyaz ediyor, ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz.

4. Uluslararası Hevra-ı insiyye Kadın ve Aile Konferansı 4. Uluslararası Hevra-ı insiyye Kadın ve Aile Konferansı

Ehlibeyt Âlimler Derneği

(Ehla-Der)

Aralık / 2023

İstanbul

Ehlader HABER

Editör: Hasan Bedel