.
.

بسم الله الرحمن الرحيم

Çok kıymetli Ehla-Der üyeleri!

2011 yılında Türkiye ve Avrupa’da bulunan, Ehl-i Beyt mektebinin kıymetli âlimlerinin yoğun çabası ve destekleri ile kurulan “Ehlibeyt Âlimleri Derneği / Ehlader”, 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı İstanbul’da gerçekleştirdi.

Siz değerli üyelerimizin, tüm yoğunluklarına rağmen çok uzak yerlerden teşrif ederek bu toplantıya katılması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

Ayrıca Ehla-Der’e göstermiş olduğunuz teveccüh, sunmuş olduğunuz projeler, yapmış olduğunuz yapıcı eleştiriler yeni seçilen yönetim kurulumuz için büyük motive kaynağı olmuştur.

Ehlibeyt Âlimleri Derneği’nin çok önem verdiği özelliği, seçimlerde herkesin aday olabilmesi ve sağlıklı rekabet ortamının oluşması, bununla birlikte her zaman sizlerin düşünce ve yol gösteren yapıcı eleştirilerinize açık olmasıdır.

Umarız tam birlikteliği sağlayacağımız güne kadar, her zaman bu büyük birliğin yanında yer alır ve desteklerinizle daha güzel hizmetler yapabilmemize olanak sağlarsınız.

Son olarak görkemli katılımınızdan dolayı siz üyelerimize ve toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunarız. 

Ehlibeyt Âlimleri Derneği
15.06.2023
İstanbul

Ehlader HABER