.
.

Ehlader’den Gürcistan Müslümanları İdaresi Başkanlığı’na Tebrik Mesajı

بسم الله الرّحمن الرّحیم

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

.

Gürcistan Müslümanları İdaresi Başkanlığı, her zaman dinî inançlarımızın ve mektebî değerlerimizin korunmasında, yayılmasında, savunulmasında çok önemli bir konuma sahip olmuştur.

Hamdolsun kurulduğu ilk günden itibaren de tüm Müslümanlar ve hatta diğer dinler arasında örnek birlikteliği sağlamış, kardeşlik ve vahdet duyguları içerisinde hem inananlara ve hem de topluma faydalı çalışmalara imza atmıştır.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle, Hacı Faik Nebiyev hocamız Gürcistan Müslümanları İdaresi yeni başkanı olarak seçilmiştir.

Bu bağlamda geçmiş dönemde çok faydalı ve başarılı çalışmalarda bulunan değerlimiz hocamız sayın Hacı Ramin Igidov’a hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi ve yeni başkan Hacı Faik Nebiyev hocamıza da tebriklerimizi iletiriz. 

Ehlader’den Kurban Bayramı Mesajı Ehlader’den Kurban Bayramı Mesajı

Birçok platformda açıkladığımız gibi; Ehla-Der için en önemli amaçların başında âlimlerimizle tam bir birlikteliği sağlamak ve her alanda karşılıklı dayanışma içerisinde olmaktır. 

Bizler dünyanın dört bir tarafındaki âlimlerimizle el ele ve gönül birliğiyle çok iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz.

Tekrar Gürcistan Müslümanları İdaresi Başkanlığı’na çalışmalarında başarılar diler, Ehla-Der’in her zaman yanlarında olduğunu ilan ederiz.

Kadir Akaras
Ehla-Der Genel Başkanı

Ehlader HABER

Editör: Hasan Bedel