17 Ağustos 2022 Çarşamba Saat:
01:07

Yardım Maskeli Katliam Çeteleri!

22-09-2016 15:37


Yardım Maskeli Katliam Çeteleri!
 
 
Küresel çetenin savaş alanlarında SİVİL TOPLUM KURULUŞU / İNSANİ YARDIM vb. adıyla ortaya saldıkları bir çok terör kuruluşu olduğu artık biliniyor.
 
Son örneği Suriye’deki Beyaz Miğferler adlı kuruluş. (White Helmets) Aslında Suriye el Kaidesi ile yakından ilişkililer…Kendilerinin, mağdur halka yardım eli uzatan BAĞIMSIZ bir Sivil Savunma Teşkilatı olduğunu söylemekteler.. Reklamlarını Soros, Birleşmiş Milletler ve Batılı hükümetlere bağlı bir çok kuruluş yapıyor..
 
Netflix bunlardan biri. 40 bin hayat kurtaran Beyaz Miğferleri öve öve bitiremiyor. İzleyeceğiniz birkaç dakikalık videoda masum insanları nasıl kurşuna dizdiklerini ve El Kaide, Nusra çeteleriyle nasıl işbirliği yaptıklarına ilişkin görselleri izleyebilirsiniz.
 
Beyaz Miğferlerin lideri görünürde Raed Saleh.. Ama kurucusu İngiliz istihbaratından emekli asker James Lemessurie.
 
Beyaz Miğferler, Suriye’de IŞİD Nusra ve benzerlerinin işgalindeki bölgelerde ‘çalışıyor’. Röportajlarında ele geçirdikleri Suriye ordusundan erleri nasıl öldürüp çöpe attıkları anlatılıyor. Esad’ı destekledikleri için kurşuna dizdikleri kişilerin videoları da mevcut. Böyle bir YARDIM derneği bu.. ve ‘BAĞIMSIZ’!! Sadece ABD’den 23 milyon dolar, İngiltere’den 17 milyon dolar ve Hollanda’dan 4 milyon dolar fon almış..
 
Geçenlerde ABD Dışişleri Bakanlığı, basın toplantısında Beyaz Miğferlerle ilgili bir soru üzerine sözcü Mark Toner bazı açıklamalar yaptı…
 
Meraklısı, bu videoyu mutlaka izlemeli !
(https://www.youtube.com/watch?v=792ODrhwKkk&feature=youtu.be)
 
Örgütün lideri Raed Saleh’e Amerika’ya giriş izni verilmiyor. Ama bu ‘BAĞIMSIZ’ örgüt ABD, İngiltere ve Hollanda hükümetleri tarafından verilen milyonlarca dolar fonla Suriye’de yayılıyor. Gazeteci, ABD Dışişleri sözcüsüne bu çelişkinin sebebini soruyor. Cevap belirsiz.. “Örgütü 23 milyon dolarlık bir fonla destekliyoruz ama içindeki bazı kişiler bize güvenlik tehdidi oluşturabilir…” gibi akıl almaz cevaplar veriyor. Bazen bu gibi karmaşık durumlarda kalabildiklerini söylüyor.. Örgütü övdükçe övüyor .. Sonuna kadar destekliyoruz, diyor. Ama örgütün sahnedeki lideri güvenlik gerekçesiyle ABD’ye giremiyor.. BU ve benzer CIA, MI6 destekli katliam çeteleri Suriye’de cirit atıyor!
 
Ve NETFLİX gibi yayın organları, CNN, CBS gibi ana medya, onlarca büyük gazete ve Birleşmiş Milletler ve bağlı kurumları Beyaz Miğferleri sonuna kadar destekliyor.. Bu medyalardan haber alanlar katilleri yardım melekleri , destekleyenleri ‘demokrat yardımsever’ ülkeler zannetmeye devam ediyor..
 
Daha fazla bilgi için Vanessa Beeley raporunu okuyun.
http://21stcenturywire.com/…/who-are-the-syria-white-helme…/
 
Banu AVAR
18.09.2016
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !