22 Eylül 2021 Çarşamba Saat:
08:52
10-02-2021
  

On4 TV’nin Instagram Hesabına Sansür Uygulandı!

Sözde özgürlük, demokrasi ve insan hakları savunucusu olan sosyal medya platformları kanalımıza sansür uygulamayı sürdürüyor.

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

Türkiye’de emperyalizm ve Siyonizm’e karşı duruşun, İran’dan, Suriye, Irak, Lübnan, Filistin, Yemen’e kadar direnişin sesi olan On4 Tv’nin Instagram hesabına sansür uygulandı!

 

Sözde özgürlük, demokrasi ve insan hakları savunucusu olan sosyal medya platformları Twitter, Youtube, Facebook ve Instagram, kanalımıza sansür uygulamayı sürdürüyor. Bunun son örneğine, Instagram imza attı.

 

Hesabımızda paylaşılan Filistin’den Hamas, Lübnan’dan Hizbullah, Yemen’den Ensarullah ve şehit komutan Kasım Süleymanî haberleri nedeniyle, Instagram bu platformdaki hesabımızı kapattı.

 

Direniş örgütlerinin haberlerini, teröre destek olarak gören Instagram, 19 bini aşkın takipçisi bulunan hesabımıza sansür uyguladı.

 

Bu nedenle şimdi sizleri, On4 Tv’nin başta Instagram’daki yeni hesabı olan @on4.hd olmak üzere, Twitter’da @on4hd, Youtube’da @on4hd ve Facebook’taki hesaplarımızı takip ederek, direnişin sesinin ve mesajının daha fazla yayılmasına yardımcı olmaya çağırıyoruz.

 

Siz kıymetli Ehl-i Beyt âlimlerinin, bulunduğunuz yerlerde cemaatinize bu konuyu aktarmanızı ve bu hesapları takip etmelerini tavsiye etmenizi rica ediyoruz.

 

 

 

Ehlader HABER

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler