08 Ağustos 2022 Pazartesi Saat:
14:26
11-04-2018
  

Madem Kimyasal Silah Kullanıldı...

Küresel Sırtlanlar, Guta’da zafer kazanan Suriye’ye malum ‘kimyasal silah’ numarasıyla vuruyor! Başaktör hep aynı: Amerika'nın Beyaz baretlileri ve sahte kanıtları.

Facebook da Paylaş

 

 

 

Amerika'nın Suriye'de Doğu Guta'nın Duma ilçesinde kimyasal silah kullanımına ilişkin bağımsız ve şeffaf bir soruşturma yürütülmesi için Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyine (BMGK) sunduğu tasarı Rusya tarafından veto edildi.

 

Türkiye, İran ve Rusya yakınlaşmasını her fırsatta baltalamaya çalışan Batı, bu sefer de 'Kimyasal Silah' bahanesi ile sahnede. Bu şekilde Suriye konusunda oldukça hassas olan Türkiye kışkırtılacak ve bu birlik daha güçlenmeden zayıflatılacak.

 

Küresel Baronlar, Guta’da zafer kazanan Suriye’ye malum ‘kimyasal silah’ numarasıyla vuruyor! Başaktör hep aynı: Amerika'nın Beyaz baretlileri ve sahte kanıtları.

 

Peki, nasıl oluyorda kimyasal silah değen bölgede gazeteciler, kameramanlar, çıplak elle insan taşıyor, nasıl maskesiz ve korumasız dolaşıyor? Ne kadar acı ki olan hep mazlum ve günahsız insanlara oluyor.

 

Ehlader HABER

 

  

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler