18 Ocak 2022 Salı Saat:
15:24
14-05-2015
  

Kocaeli 7. Kitap Fuarı'na Davet

Amacımız, Ehlibeyt mektebinin doğru ve sahih kaynaklardan öğrenilmesini sağlamak...

Facebook da Paylaş

 

Her yıl Kocaeli'de düzenlenen ve ülkemizdeki Kur'an ve Ehlibeyt kaynaklı kitapların tanıtımının yapıldığı 'Kocaeli 7. Kitap Fuarı'na tüm halkımıza davetlidir.

 

Fuarda A/45 nolu stantta halkımızı Kur'an ve Ehlibeyt kaynaklı kitaplarla tanıştırmak istediklerini söyleyen Ehlibeyt Alimleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Öz hoca, "Yüce Rabbimiz nasip ettiği sürece Ehlibeyt mektebinin doğru ve sahih kaynaklardan öğrenilmesini sağlamak için her yıl düzenlenen kitap fuarına katılacağız" dedi.

 

Değerli Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Öz sözlerini "Yine aynı fuar alanında 24 Mayıs Pazar günü  düzenlenecek olan 'Kerbela'da ve Günümüzde Kadın' başlıklı konferansımıza tüm halkımızı davet ediyoruz. Bugün bazı toplumlarda Cahiliye döneminde var olan uygulamaların modern haline maruz kalan ve bir meta gibi satılan, teşhir edilen, şiddet gören kadının Kerbela sahnesinde yeniden nasıl doğduğunu ve İslam'ın kadına verdiği değer ve makamın ne kadar yüce olduğunun daha iyi anlaşılması için düzenlenecek olan konferansa halkımızın katılımı bizleri mutlu edecektir" ifadeleriyle sonladırdı.

 

Not: Kitap fuarı, 16 Mayıs ve 24 Mayıs tarihleri arasında açık olacaktır.

 

Ehlader HABER

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler