07 Aralık 2021 Salı Saat:
07:46
09-09-2020
  

Kevser Müessesesi'nden Kınama Mesajı

Kevser Müessesesi / İstanbul - Eylül / 2020

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

Bismillahirrahmanirrahim
 
 
 
İslam'ın zulüm ve zalime, istikbar ve müstekbire karşı ebedi ve evrensel öğretilerini kendi şeytani çıkarlarına aykırı gören emperyalist ve siyonistler, bazen Müslüman görünümlü uşakları kanalıyla Müslümanlar arasına fitne tohumları ekerek, Müslümanları birbirine düşürüp, bulanık suda balık avlamaya çalışırlar. Bazen İslamofobiyi yayarak, bazen ahmak ve akılsız tekfircileri kullanarak bir taraftan kendi dindaşlarına darbe vurdururken, diğer taraftan İslam ve Müslümanları vahşi ve şiddet yanlısı göstermeye çalışırlar.
 
Bazen de güya fikir özgürlüğü maskesi altında müslümanların kutsallarına hakaret eder ve ettirirler. Bununla da bazen Müslümanların nabzını ölçmeyi hedeflerken, bazen de sahnede olan bir oyunu rahat oynamak ve kurguladıkları önemli bir şeytani planı rahat uygulamak için, hedef şaşırtmaya ve dikkatleri başka yöne yoğunlaştırmayı hedeflerler.
 
Aslında bugün İsveç'te gerçekleştirilen Kur'an yakma eylemi, Fransa'da yeniden yayınlanan hakaretamiz karikatürler tam da bu türden olaylar.
 
Bu yüzden İslam İnkılabı rehberi Ayetullah Hameneî'nin de buyurduğu gibi Müslümanlar bu şeytanlıklara karşı gereken itiraz ve duyarlılığı gösterirken bu günlerde Siyonistlerce oynan tehlikeli ve şeytanî senaryoya yani Filistin davasını bitirme ve satılmış Arap ülkeleriyle ilişkilerini normalleştirme projesinden asla gafil olmamalı ve ellerinde olan her imkanı kullanarak Büyük Şeytan Amerika ve gayri meşru çocuğu gasıp ve işgalcı İsrail'in heveslerini kursaklarında bırakmaya çalışmalıdırlar. 
 
Kevser müessesesi olarak bütün Müslüman kardeşlerimize, özellikle kanaat önderlerine İslam ve Müslümanların ortak menfaat ve maslahatlarını ön planda tutarak hem mukaddesatına sahip çıkıp küstah ve alçaklara gereken dersi vermeye, hem de ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'yı ve Filistin davasını ve mazlum Filistin halkını unutmayıp bu davaya artık açıktan ihanet eden veya etmeye hazırlanan ve başlarını BAE ve alçak Suudların çektiği satılmış Arap Şeyhlerine gereken dersi vermeye davet ediyoruz.
 
Ya Rab! Müslümanlara şuur ve basiret, akıl ve feraset inayet buyur.
 
İslam'ın ve ümmettin maslahat ve menfaatini öncelemeyi, fitnecilere fırsat vermemeyi, büyük şeytan ve avanelerinin hile ve entrikalarını bozma azmini, mukaddesatına sonuna kadar sahip çıkmayı nasip buyur.
 
İslam'a, Filistin davasına ihanet edenleri kahr u perişan eyle. Amin, ya Rabbelalemin!
 
 
 
 
 
 
 
 
Kevser Müessesesi
 
09.09.2020
İstanbul
 
 
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler