18 Ocak 2022 Salı Saat:
15:32
29-01-2015
  

İlk Açıklama Devrim Muhafızları'ndan

İsrail'in Kuneytra'da işlediği cinayet, İslami cepheleri düşmana karşı birleştirdi...

Facebook da Paylaş 

Hizbullah birliklerinin İsrail askeri konvoyuna gerçekleştirdiği saldırı sonrasından İran Devrim Muhafızları'ndan ilk açıklama geldi. Kudüs davasında ve Siyonist düşmana karşı savaşta Direniş'in yanında durulacağının altının çizildiği bildiride şu ifadelere yer verildi:

"İran Devrim Muhafızları'nın Siyonist düşman karşısında Kudüs davasına ve İslami Direniş'e (Hizbullah) olan desteği görev olarak görüyoruz. Muhafızlarımız bütün şartlarda ve bölgelerde, İslami Direniş'in yanında, işgalci Siyonist düşmana karşı duracaktır.

 

İran halkı, Kuneytra saldırısı sonucunda şehit olan General Muhammed Ali Allahdadi cenazesine yoğun katılımla Devrim Muhafızları'nın yanında oloduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Şehit Allahdadi'nin mazlum Suriye halkını korurken şehit olması, Devrim Muhafızları'nın İslami direnişe bütün alanlarda destek olduğunun kanıtıdır. İsrail'in Kuneytra'da işlediği cinayet, İslami cephelerin Siyonist düşmana karşı birleşmesini sağladı. Tüm alanlarda kahraman Hizbullah'ın yanında durmaya devam edeceğiz."

 

Ehlader HABER

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler