30 Kasım 2021 Salı Saat:
05:12
07-07-2012
  

Canlı Yayında Silah Çekti!

Sen Mossad Ajanısın...

Facebook da Paylaş

Ürdün'de canlı yayında programa çıkan milletvekili, tartışmanın hararetlenmesi üzerine meslektaşına önce ayakkabısın fırlattı, sonra da silahı çekerek küfürler yağdırdı.

 

canlı yayın-sayfa.jpg
 

 

 

Dün akşam Ürdün TV'de canlı olarak yayınlanan programda milletvekili Muhammed Shawabka ile Mensur Seyfül-din Murad, Ürdün'ün Suriye'de yaşanan gelişmelere yönelik politikalarını tartışmaya başladı.

 
Tartışmanın hareretlenmesi üzerine milletvekilleri birbirlerini suçlamaya başadılar. Vekillerden birinin diğerine "Sen Mossad ajanısın" demesi üzerine diğer vekil, meslektaştı "Sen de en büyük sahtekarsın" sözleriyle itham etti.
 
 
Programı sunan Muhammed Habaşneh'in milletvekillerini yatıştırmaya yönelik tüm müdahalelerine rağmen vekiller yüksek sesle bağırarak karşılıklı ithamlarda bulunmaya devam ettiler.Tartışmada hakaretlerin havada uçtuğu bir anda Muhammed Shawabka sağ ayakkabısını çıkararak Seyfül-din Murad'a fırlattı. Vekil Murad, ayakkabının hedefi olmaktan kaçarken kürsü yere devrildi. Bu arada belinden silahını çıkarak Shawabka, silahını meslektaşına yönelterek, eliyle göğsüne vurdu. Daha sonra silahını beline geri koyan Shawabka ile Murad arasındaki kavga bir süre daha devam etti. Kanal tartışmanın sürmesi üzerine banda girerek canlı yayına son verdi.
 
on4haber
 
 
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler