19 Eylül 2021 Pazar Saat:
10:22
19-06-2019
  

5. Uluslararası Erbain Yarışmasına Davet

İslam Kültürü ve İletişim Teşkilatı 2019 yılı yarışma daveti

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

İslam Kültürü ve İletişim Teşkilatının bu yıl beşincisini düzenlediği uluslararası Erbain film, fotoğraf ve hatıralar yarışmasına ilgi duyan herkes davet edilmektedir. 

 

Milyonlarca kişinin maneviyat yolculuğuna çıktığı Erbain yürüyüşünü dünyanın farklı noktalarındaki diğer insanlara duyurmak için 2014 yılında ilki düzenlenen Uluslararası Erbain Yarışmasına siz değerli Ehl-i Beyt dostları da Erbaine ait film, fotoğraf ve hatıralarınızla katılabilirsiniz.

 

* Fotoğraf kategorisinde her katılımcı en fazla 5 adet fotoğraf ile bu yarışmaya katılabilir. JPEG formatında olması gereken fotoğrafların 20 MByi aşmaması; dereceye girmeleri halinde ise orijinal halini e-mail veya CD ile ulaştırmaları istenmektedir.

 

* Film kategorisinde her katılımcı cep telefonu veya kamera ile çekimini yaptıkları kısa film veya hazırladıkları belgeseller ile yarışmaya katılabilirler. İstedikleri kadar video görüntüsü ile katılabilecekleri bu yarışmada dereceye girenlerden daha sonra ellerindeki dokümanlar DVD formatında istenecektir.

 

* Hatıralar kategorisinde ise katılımcıları derinden etkileyen ve manevi bir anı olacağına inandıkları anıları 10 sayfayı geçmeyecek şekilde aşağıdaki e-mail adresine gönderebilirler.

 

Email: www.intlarbaeen.com

 

Facebook: @InternationalArbaeenAward

 

Instagram: @intl_Arbaeen_Award

 

Whatsapp: 00989395999393

 

Telegram: 0098939599 

 

Ödüller 

 

Birinciye: Plaket, takdir belgesi ve 7 bin TL

 

İkinciye: Takdir belgesi ve 5.500 TL

 

Üçüncüye: Takdir belgesi ve 4 bin TL

 

Dördüncüye: Takdir belgesi ve 2.500 TL

 

Beşinciye: Takdir belgesi ve 1.500 TL

 

 

Ehlader HABER

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler