18 Ocak 2022 Salı Saat:
15:18
20-04-2016
  

Vahşet!

IŞİD teröristleri, şimdiye kadar Musul’da, Siyonist uydurması İslam dışı cihat nikâhına karşı çıkan ve bu alçakça hükmü kabul etmeyen 250 kadını idam etti.

Facebook da Paylaş

Siyonist-tekfiri IŞİD terör örgütü, bazı kabile reislerinin ihanetiyle hiçbir direniş olmadan Musul'u işgal etmesinden sonra, bu şehrin kadınlarını teröristlerin cinsel ihtiyaçlarını gidermek bahanesiyle 'cihat nikâhı' dedikleri Siyonist uydurması bir ilişkiye zorluyor; kabul etmeyenler ise idam ediliyor.

Bilgi sahibi kaynakların verdiği haberlere göre bu şehirde yaşam kadınlar için oldukça zor bir hal almış durumda; çünkü IŞİD teröristleri bu nikâh için her gün kadınları seçmekle meşguller ve direnenleri idam ediyorlar.

Alınan bilgilere göre şimdiye kadar 250 kadın ve küçük yaşta kız idama mahkûm edildi. Cihat nikasını kabul etmeyen birçok kadının ailesinin de infaz edildiği gelen bilgiler arasında.

Bu şehirde kadınların eşlerini seçme hakkı bulunmadığı da biliniyor. Eğer Siyonist-tekfiri IŞİD teröristleri küçük yaşta dahi olsa bir kızı veya kadını beğenirse kadın 'cihat nikâhı' dedikleri şeyi yapmak zorunda, yoksa ailesiyle birlikte idama razı olması gerekiyor!

 

on4haber

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler