05 Temmuz 2022 Salı Saat:
21:03
04-02-2022
  

Webinar: Yemen'e Yönelik Saldırganlığın Boyutları Tartışılıyor

Online Uluslararası Webinar / Yemen'e Yönelik Saldırganlığın Boyutları Tartışılıyor - Şubat / 2022

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

  

 

 

Siyonist Rejim ve İngiltere'nin kapsamlı desteği, zorba Suudi Rejimi'nin öncülüğü ve Amerika'nın komutasındaki işgalci koalisyon güçlerinin Yemen'e yönelik 8 yıllık saldırganlığı ve Yemen halkının kendileri ve vatanlarını savunmak için yaptıkları meşru müdafaası hala devam ediyor.

 

Bugün Yemen halkına uygulanan ve tüm dünyanın gözlerini kapadığı aleni baskı ve hak ihlalleri sonucunda, ülkenin tüm alt yapısı kullanılmaz hale gelirken, binlerce çocuğun öldürülmesi ve onurlu Yemen halkının topluca acımasız ve insanlık dışı ambargolara maruz kalması büyük bir insanî dramı gözler önüne seriyor.

 

Bu bağlamda Sayın Şeyh Zakzaki'nin de katılımlarıyla, İran İslam Cumhuriyeti başta olmak üzere Türkiye, Irak, Filistin, Lübnan, Endonezya, Birleşik Krallık, Kanada, Bahreyn, Yemen ve Avustralya ile 12 ülkeden ilim adamları ve profesörlerin katıldığı webinar 05 Şubat 2022 tarihinde yapılacaktır.

 

Ülkemizden Sayın Kadir Akaras ve Sayın Temel Karamollaoğlu'nun da katılacağı Webinar, internet kanalı abarat.tv'den saat 15:00'da başlayacak.

 

 

  

 

 

 

Ehlader HABER

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler