27 Kasım 2021 Cumartesi Saat:
19:08
03-01-2020
  

Tüm Özgür İnsanlara Tebrik ve Tesliyet Arz Ederiz

Ehlader'den Kasım Süleymani'nin Şehadeti Dolayısıyla Tesliyet Mesajı...

Facebook da Paylaş
 
 
 
Rahman ve Rahim Allah'ın adıyla
 
 
مِنَ الْمُؤْمِنٖينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللّٰهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضٰى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدٖيلًا
 
 
"Müminler içinde Allah'a verdikleri sözde duran nice erler var. İşte onlardan kimi, sözünü yerine getirip o yolda canını vermiştir; kimi de (şehitliği) beklemektedir. Onlar hiçbir şekilde (sözlerini) değiştirmemişlerdir." (Ahzap, 23)
 
İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn
 
Öz Muhammedî İslam'ın yılmaz savaşçılarından, aziz Rehberimizin sadık yaranlarından ve İslam düşmanlarının, özellikle de Amerika'nın planlarını alt üst eden, İmam-ı Zaman'ın kahraman askerlerinden Hacı Kasım Süleymanî, mutlak kötülük olan Amerika tarafından kalleşçe şehit edilmiştir. 
 
Ve yine Amerikan kuklası Daiş'i dize getiren, Emperyalistlerin Irak ve Suriye'deki planlarını altüst eden, Irak halkına izzeti yeniden kazandıran Haşdi Şaibi Başkomutanı Ebu Mehdi Mühendis'i bu saldırıda şehit edilmiştir.
 
Yeryüzündeki tüm zulümlerin ve kötülüklerin kaynağı olan Amerika, savaş meydanlarında yenemediklerini haince, namertçe ve kalleşçe bir gece yarısı füze saldırısı ile şehit etti.
 
Bu şehadetleri başta Mevlamız İmam-ı Zaman olmak üzere, naibi Rehberimiz S.  Ali Hamanei'ye ve tüm özgürlükçü insanlara tebrik ve tesliyet arz ederiz.
 
Evet, yaşanan bu acı dünyadaki tüm Emperyalistlerin, Siyonistlerin ve Tekfircilerin karşısında haklarını arayan insanların yüreğini dağlamakta, vicdanlı gönülleri kederlendirmekte ve Öz Muhammedi İslam'a inanan tüm Müslümanların büyük bir kaygı ile bu gidişattan endişe duymasına neden olmaktadır. Fakat şunu da unutmayalım ki şehit, kanı ile karanlıkları aydınlatır, ölmüş vicdanları yeniden uyandırır, zalim ve müstekbirlerin sonunu getirir. Amerika ve yandaşları işlemiş oldukları bu cinayetler ve şehitlerin kanı ile kendi sonlarını getirmiş oldular. Allah Resul’ünün tabiriyle dağdan daha sağlam imana sahip bu müminlerin cihadı, mücadelesi, direnişi ve imanları yaşamlarında Amerika'nın, büyük Daiş devleti kurma planlarını yok ederken, şehadetleri sonrasında da çokça semeresini verecektir.
 
Bizler Türkiyeli Ehlibeyt Alimleri/ EHLADER olarak, bu şehadetleri başta Mevlamız İmam-ı Zaman ve hak naibi Rehberimiz S. Ali Hamanei olmak üzere, şehitlerimizin saygıdeğer ailelerine ve tüm sevenlerine tesliyet arz ederiz.
 
Bu kalleş cinayeti şiddetle kınarken, tüm Müslümanların hiçbir insani değere sahip olmayan, tek amacı yeryüzünde fitne çıkarmak olan Amerika ve Siyonistlere tepki göstermeleri gerektiğini de ilan ederiz.
 
Son olarak Aziz Rehberimizin şu sözlerini hatırlayalım ve hatırlatalım:
 
Bugün siz kiminle savaştığınızı bilmiyorsunuz. Siz, Muhammed’in, Ali’nin, Hasan’ın, Hüseyin’in ve Resul’ün Ehlibeyt’inin ve ashabının evlatlarıyla savaşa girdiniz. Siz, inançları bu yer küredeki tüm insanlardan daha üstün olan kimselerle savaşa girdiniz. Siz tarihiyle ve kültürüyle iftihar eden, maddi güçlere, imkânlara, yeteneğe, akla, sükûnete, azme, kararlılığa, cesarete sahip kimselerle topyekûn savaşa girdiniz. Allah’ın yardımıyla siz de göreceksiniz biz de göreceğiz.
 
Ehlibeyt Âlimleri Derneği
 
İstanbul
 
03.01.2020
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler