10 Ağustos 2022 Çarşamba Saat:
02:02
10-03-2022
  

Siyonist Cumhurbaşkanı Herzog Protesto Edildi

Şafak 40 Platformu tarafından Siyonist Herzog'un Türkiye'ye davet edilmesi Levent'teki korsan İsrail konsolosluğunun önünde protesto edildi.

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 

2008'den bu yana Türkiye'yi ziyaret eden ilk Siyonist rejim lideri olan Herzog'un ziyaretine karşı protesto gösterileri düzenlendi. İstanbul'daki Siyonist rejim konsolosluğu önünde toplanan vatandaşlar, Herzog'un Türkiye'ye gelmesine sert tepki gösterdi.

 

İstanbul’da soğuk bir gecede bir araya toplanan basiret ve iman sahibi Müslümanlar Filistinli mazlum kardeşlerinin yalnız olmadığını bir kez daha gösterdi. Protestocuların elindeki Filistin ve Lübnan direnişçilerinin fotoğrafları da dikkat çekti.

 

Siyonist rejim konsolosluğu önündeki protesto gösterisinde Ehlibeyt Alimleri Derneği Genel Başkanı Kadir Akaras konuştu. "Bir utanç tablosuna karşı duruş ortaya koyulduğunu" söyledi.İsrail'in İslam ümmetinin kalbine saplanmış bir hançer olduğunu ifade eden Akaras, İsrail'in vahşi, zalim, katil bir çete olduğunu vurguladı. İsrail'in Lübnan'ı kana buladığını, Suriye ve Ürdün'den toprak işgal ettiğini, Sina Çölü'nü Mısır'dan işgal ettiğini ifade etti. İsrail'in "denizden nehire" sloganına da dikkat çeken Akaras, İsrail'in bölgeyi işgal etme sürecinin tamamlanmadığını hatırlattı.Kadir Akaras, Siyonist İsrail rejiminin Türkiye'de de PKK ve FETÖ gibi örgütleri desteklediğini, tüm bölge ülkelerindeki teröristlere destek verdiğini kaydetti. İşgal rejimi İsrail'in, gelecekte de Türkiye'ye karşı apaçık düşmanlık yapacağının unutulmaması gerektiğini ifade etti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kudüs TV ve On4 ekranlarından canlı yayınlanan protesto gösterisini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=aKfFW7C_S3c

 

 

 

Ehlader HABER

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler