01 Haziran 2020 Pazartesi Saat:
22:43
19-12-2018
  

Peygamber'e Mektup Yarışmasından Anlamlı Mesaj

Kürecik Nato Radar Üssüne Hayır İnisiyatifi Ümmetin Mazlumları Adına Rahmet Peygamberi'ne Ödüllü Mektup Yarışması

Facebook da Paylaş

 

 

 

Fahr-i Kâinat Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa’nın (saa) Kutlu Doğum Günü münasebetiyle Kasım ayında idrak ettiğimiz Vahdet Haftasında ‘Kürecik Nato Radar Üssüne Hayır İnisiyatifi’ tarafından 20 -26 Kasım tarihleri arasında 'Ümmetin Mazlumları Adına Rahmet Peygamberi'ne Ödüllü Mektup Yarışması' düzenlenmişti.

 

Kürecik Nato Radar Üssüne Hayır İnisiyatifi değerlendirme heyeti, bu davetimize icabet eden kardeşlerimizin gönderdiği mektuplar içerisinden dereceye giren beş mektubu belirlemiş ve mektupları yazan kardeşlerimize birer çeyrek altın hediye etmiştir..

 

Ayrıca bütün katılımcılarımızın adreslerine Ayetullah el-Uzma Seyyid Ali Hamanei'nin yazmış olduğu Peygamber Efendimizi anlatan ‘Yüce Nur’ kitabı hediye olarak gönderilecektir.

 

Yarışmada çok güzel bir gelişme de olmuş ve altın kazanan kardeşlerimizin hepsi ödüllerini mazlum Yemen halkının meşru temsilcisi olan Ensarullah Hareketine bağışlamışlardır.

 

Biz de yarışmada dereceye giren; Zeynep Sude K., Serdar T., Şüheda A., Hatice K. ve Rümeysa Fatma A. adlı kardeşlerimizin kazandıkları altınların parasını Yemen'deki Ensarullah Hareketi’ne ulaştırılmak üzere Kevser Uluslararası İnsanî Yardım Derneği'nin hesap numarasına  yatırdık.

 

Böyle anlamlı bir davranış sergileyen kardeşlerimizden Allah razı olsun.

 

Bu tür yardımların örnek teşkil etmesini umuyor, katil Suud öncülüğündeki şer koalisyonunun açlığa ve ölüme mahkûm ettiği Yemen'e Müslüman halkların duyarlı olmasını temenni ediyoruz.

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler