21 Ocak 2022 Cuma Saat:
12:47
  

Kıyamette Üç Dakika

Ölüme Yakın Bir Tecrübe / Kevser Yayınları

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

Kevser Yayınları tarafından basıldıktan çok kısa süre içerisinde tükenen 'Kıyamette Üç Dakika' kitabının  2. baskısı yapılmıştır.

 

Farsça baskısı bir milyona ulaşan “Kıyamette Üç Dakika” isimli eser, dindar bir ailede doğup büyüyen cami ve cemaat ehli birisinin öyküsüdür. Bir operasyon bölgesinde gözünden rahatsızlanan gazi, üç yıl zorlu bir süreçten geçer. Bir sabah, sol gözünün yuvasından dışarı çıktığını hisseder. Aynanın karşısına geçtiğinde gerçekten de gözünün yuvasından çıktığını görür. Doktorlar gözün arka tarafında oluşan büyük bir tümörün gözün öne kaymasına neden olduğunu söylerler. İlginç bir durumla karşılaşan ve müthiş bir ağrı çeken gazinin ısrarı üzerine sonunda çok riskli bir ameliyata alınır.

 

Gazinin altı saati aşkın göz ameliyatı esnasında kalbi durur. Ruhu bedeninden ayrılıp berzah âlemiyle tanışır. Elektroşok ile üç dakika boyunca hayata döndürülmeye çalışılır. O üç dakikalık kargaşadan sonra Gazi hayata tutunur, kalbi yeniden çalışmaya başlar. Eser, ölümünün ardından gazinin üç dakikada yaşadıklarını ve gördüklerini konu edinmiştir.

 

Sayfa Sayısı
:
166
Baskı
:
2
Basım Tarihi
:
Eylül 2020
Çeviren
:
Efgan Usta
Kapak Türü
:
Karton Kapak
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dili
:
Türkçe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Kitabın Temin Adresi:

 

https://www.kevseryayincilik.com/kiyamette-uc-dakika

 

 

Facebook da Paylaş