18 Eylül 2020 Cuma Saat:
23:09
23-04-2020
  

Kevser Kadın Kolları'ndan Mübarek Ramazan Ayı Mesajı

Kevser Kadın Kolları / İstanbul - Nisan / 2020

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

 

 

Ülkemiz, milletimiz ve İslâm âlemi olarak rahmet, mağfiret ve özellikle de arınmamız için bizlere bahşedilmiş olan Ramazan Ayı’na bir daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

 

Öncellikle İlahi ziyafet ayı olan mübarek Ramazan Ayı’nı gönüllerimize konuk ediyor ve tüm İslam âlemine ve milletimize hayırlı ve bereketli olmasını niyaz ediyoruz.

 

Ramazan Ayı, aynı zamanda İslam dünyasının dertleriyle dertlenmek, sorunların çözümleri için adım atmak ve nihai hedefe ulaşma ayıdır. Bu bağlamda bugün dünyamızın karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi bütün dünyayı kuşatan Corana virüs salgınıdır. İnsanlık çok zor süreçlerden geçip, derin acılar ve ağır kayıplar yaşıyor.

 

Bilindiği üzere Corana virüs salgınına karşı cami ve mescitlerde yapılan toplu ibadetler salgın tehdidi ortadan kalkıncaya kadar durdurulmuştur.

 

Allah’a ulaşma arzusu ve aşkıyla oruç tutmak, O’nunla konuşma niyetiyle Kur’an-ı Kerim tilavet etmek, O’na kendini beğendirme gayesiyle ibadetlere iştirak etmek Ramazan Ayı’nın hikmetine ermek demektir.

 

Amellerimizi Allah-u Teâlâ'nın razı olduğu şekilde yapmayı ve mübarek Ramazan Ayı’nı ailemizle birlikte ibadet ve dualarla geçirmeyi bize inayet etmesini Yüce Allah’tan diliyoruz.

 

Duaların kabul olduğu bu ayda kendimizi ve insanlığı hatırlamalı ve noksanlarımızı gidermeye gayret etmeliyiz. Bu vesileyle Ramazan’ın ruhuna uygun manevi programları kanal ON4’ten takip ederek bu kıymetli ve önemli gün ve gecelerin feyzine erişebilmeyi temenni ediyoruz.

 

 

 

  

Kevser Kadın Kolları

23 Nisan 2020

 

 

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler