07 Aralık 2021 Salı Saat:
08:27
19-01-2016
  

İsrail'in Kimyasal Silahları Barışçıl Mı!

İsrail, bölgeyi domine etmeye çalışan saldırgan ve işgalci bir rejimdir...

Facebook da Paylaş
 
Lübnan İslami Birlik Hareketi Liderlik Konseyi Başkanı Şeyh Haşim Minkare, İran'la yapılan nükleer anlaşmanın yürürlüğe girmesini işaret ettiği konuşmasında, "İran, dünyanın süper güçleri karşısında direnerek kendi hakkı olan barışçıl nükleer enerji üretimini sahip çıktı ve hakkına almayı başardı" dedi.
 
Şeyh Haşim Minkare sözlerine şöyle devam etti:
 
"Uluslararası toplum, İsrail rejiminin nükleer tesislerinin riskini gözden geçirmek ve bu büyük tehlikeye odaklanmak zorundadır. İsrail, bölgeyi domine etmeye çalışan saldırgan ve işgalci bir rejimdir.
 
Bölgedeki tüm düşmanlık ve entrika çığırtkanlığı, Siyonist rejimin lehinedir. Bu nedenle bölgedeki İslam ve Arap ülkeleri, tüm güçlerini Siyonist düşman ve radikal terör örgütleriyle mücadele etmek için harcamalı ve sadece bu iki tehlikeye odaklanmalıdır.
 
Tuhaf olan şey; İran'ın nükleer çalışmalarına itiraz eden uluslararası toplumun neden İsrail'in nükleer cephaneliğine ve anti-insani eylemlerine karşı bir yaptırım uydulamıyıor.? Dünyanın süper güçleri olan ülkeler, neden İsrail rejiminin sahip olduğu kimyasal silahlar konusundaki endişelerini dile getirmiyor?"
 
Ehlader HABER
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler