26 Eylül 2021 Pazar Saat:
03:53
06-03-2021
  

Fitne Gazetesine Bir Tepki de Iğdır'dan Geldi

Iğdır Ehlibeyt Alimler Derneği - Mart / 2021

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 

Mezhepçilik yaparak ümmeti tefrikaya düşürmek isteyenlerin bu yaptıkları fitnedir ve Kur'an'a göre fitne, insanları katletmekten daha şiddetlidir. Ve yine Kur'an-ı Kerim ‘Hepiniz Allah'ın ipine sımsıkı sarılın tefrikaya düşüp ayrılmayın’ diye emretmiştir.

 

Birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız Cennet vatanımızın adını kullanan ‘Türkiye Gazetesi’ 04.03.2021 tarihinde bulmaca sayfasında ülkemiz ve dünyanın her yerinde Ehl-i Beyt inancına mensup olan herkesi rencide edecek çok çirkin bir suç işlemiştir.

 

Bulmacada sapık bir mezhep olarak gösterilen kutucuğun karşılığı çözümde ‘Şiî’ olarak verilmiştir. Dış mihraklar karşısında birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde anayasal olarak da suç teşkil eden bu saldırı hem ülkemizde hem bütün dünyada milyonlarca bu inanç mensubunu derinden üzmüştür. Üstelik bu gruba bağlı Hakikat Kitabevi bu hakareti her kitabının girişinde gerçekleştirmektedir.

 

Okyanus ötesi bağlantıları ve 15 Temmuz dönemi tutumları, karanlık ilişkileri ile tanınan Amerikan vatandaşı malum holding sahibi ülkemizin adını kirleten gazetesinin bu son saldırısı karşısında gereğinin yapılmasını arz ederiz.

 

 

 

Iğdır Ehlibeyt Alimler

Derneği

06.03.2021 

 

 

 

Ehlader HABER

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler