09 Ağustos 2022 Salı Saat:
07:23
21-09-2021
  

Endonezya İlmi Heyeti Kevser Kültür Merkezi'nde

Kevser Kültür Merkezi / İstanbul - Eylül / 2021

Facebook da Paylaş

 

 

Irak, milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanırken, dünyanın dört bir yanından insanlar, Erbain Yürüyüşü için yollarda... Endonezya'dan Irak'a gitmek üzere yola çıkan bir heyet, Necef öncesi son durakları olan İstanbul'a geldi.
 
Endonezya'da Müslümanların vahdeti için yaptığı çalışmalarla tanınan Hasan Delil, Ahmet Barkube, Abdullah Beyk ve beraberindeki heyet, İstanbul'da Kevser Kültür Merkezi'ni ziyaret etti. 
 
Endonezya'dan Türkiye'ye gelen heyette bulunanlar, Ehlader Genel Başkanı Kadir Akaras, On4 Yönetim Kurulu Başkanı Musa Aydın, On4 Genel Yayın Yönetmeni Hürriyet Varol, Kevser Yayınları Genel Müdürü Abbas Akyüz ve KİYDER Denetlem Kurulu Başkanı Musa Güneş'le görüştü.
 
Görüşmede, hem Endonezya'da hem de Türkiye'de yapılan çalışmalarla ilgili karşılıklı bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Endonezya'dan gelen heyet, Kevser Kültür Merkezi'nin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 
 
Görüşmenin ardından Endonezyalı heyet, On4 TV stüdyolarını gezerek, kanal ve yayınları hakkında yetkililerden bilgi aldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ehlader HABER
 
 
 
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler