18 Eylül 2020 Cuma Saat:
23:24
28-02-2020
  

Ehla-Der’den Şehitlerimiz İçin Başsağlığı Mesajı

Ehlibeyt Âlimleri Derneği - İstanbul - Şubat / 2020

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

İnnâ lillâh ve İnnâ ileyhi Râciûn

 

 

Onlarca yıldır bölgemizde süregelen vesayet savaşlarıyla Müslüman ülkeleri karıştıran hain güçler; bu sefer de iki komşu olan ve birbirleri üzerinde hak ve hukukları bulunan ülkemiz ve Suriye’yi savaşın eşiğine getirme çabalarındadırlar.

 

Amerika ve Rusya gibi kendi menfaat ve çıkarları dışında hiçbir emel gütmeyen, bölgede zayıf devletler isteyip, senelerdir gözlerimizin içine bakarak terör unsurlarına ve Siyonist İsrail’e yardım ve yataklık eden bu iki zorba gücün defaatle ortaya koyduğu şom siyaset hep aynı olmuştur.

 

Dün 33 can paremizi kaybettiğimiz ve onlarca da yaralı yiğit askerlerimizi tedavi altına aldığımız acı bir gündü.

 

Anaların yüreğini yakan, ocaklara ateş düşüren, hepimizi derinden yaralayan bu acıya Ehla-Der olarak ortak olduğumuzu bildiririz.

 

Şehitlerimiz için milletçe yastayız.  

 

Bu mübarek Recep Ayı’nda Yüce Allah’tan yegâne isteğimiz; kendi coğrafyamızda hasret kaldığımız barışın, huzurun ve güvenliğin tez vakitte ihya olması, mahzun anaların yüreğine bir daha kor düşmemesi, geleceğimiz olan çocuklarımızın yetim kalmaması, karar mercilerinin basiret ve imanla hareket etmesi ve başta ülkemiz olmak üzere diğer Müslüman ülkelerin bu iki şer gücünün oyununa gelmemesidir.

 

Aziz Türkiye halkının ve bu acıyı kimsenin hissedemeyeceği kadar yüreklerinin derinliklerinde yaşayan şehit ailelerinin tekrar başısağolsun.

 

 

 

 

  

28.02.2020
İstanbul

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler