17 Ocak 2021 Pazar Saat:
10:46
  

Doğu Tıbbı

Özgür Düzgün / Mercan Kitap

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

Doğu Tıbbı Şifanın Kökleri ve Akupunktur

 

Özgür Düzgün

 

 

Doğu tıbbı hekimleri yaşam enerjisinin (CHİ) hayatta sadece iki kez mükemmel halde olduğunu gözlemlemişlerdi. Bu doğumdan sonraki an ve ölümden hemen önceki andır. Arada kalan her an ise değişen koşullara uyum sağlama çabasıdır. Akupunktur usulünde büyüklük taslayan kibirli adaletsiz dengesiz cimri hekime inanmayan prosödürü tamamlamayan sabrı olmayan tedavi olmak istemeyenleri tedavi etmek olmaz. Kazanmak istediğiniz beceride ustalık kazanmış birini gözlemlemek fevkalade bir öğrenme yoludur.

 

 

Bu kitap size güçlü ve yetenekli olduğunuz yönleriniz ile zayıf olduğunuz yönlerinizi göstermek için yardımcı olabilir. Bu yardım sayesinde sizler güçlü yanlarınızın ne kadar farkında olursanız yeteneklerinizin ve mutluluğunuzun da sizinle o kadar birlikte olacağını düşünebilirsiniz.

 

Kişinin kendisi olabilmek için kendisini bilmesi tanıması gerekir. Aslında bizler mutlu olmak için -sağlıklı olmak için gereken şeylere sahibiyiz. Sadece bunları bilmemiz öğrenmemiz fark etmemiz gerekir. Öğrenmek fark etmektir.

 

Basım Yılı: 2020

Baskı: 1

Sayfa Sayısı: 318

Ebat: 16,5 x 23

Dil: Türkçe

Cilt Durumu: Karton Kapak

 

 

 

 

Facebook da Paylaş