23 Mayıs 2022 Pazartesi Saat:
17:19
  

DAEŞ ve Terör

İsrail'e Karşı Böyle Birlik Olsaydılar; Siyonistler Yok Olur Giderdi.

Facebook da Paylaş

 

Ehlader Araştırma Bölümü

 

Batıl Üzere Birleşen Müslümanlar

 

 

Bir Amerikan senaryosu olan ve etkisini iyiden iyiye yitirmesine rağmen hala da en tehlikeli terör örgütleri listesinde başı çeken DAEŞ'e Müslüman ülkelerden katılımlar sürüyor.

 

Saddam, Taliban ve el-Kaide ile dünya gündemini yaklaşık 30 yıldır meşgul eden Büyük Şeytan Amerika, Obama Hükümeti ile yeni kuklası DAEŞ'i palazlandırmayı başarmış ve bunda da bir hayli başarılı olmuştu.

 

Dönemin Türkiye Dışişleri Bakanı Davutoğlu'nun bile bir türlü "Terörist" diyemediği ve onlar hakkında meşrulaştırıcı laflar ettiği o dönemdeki ülkemiz içerisindeki rayiç adı 'IŞİD' olan bu terör örgütüne Türkiye'den de birçok insan katılmıştı.

 

Fetö'ye yakınlığı ile tanınan Davutoğlu'nun 'Öfkeli Gençler' tabiri ile DAEŞ'e göz yumduğu ve Amerika'nın çıkarları doğrultusunda bir yol haritası da çizdiği bariz bir şekilde görülüyordu.

 

Aşağıda yer alan infografik çalışma; ülkelerin DAEŞ Terör Örgütü'ne ne denli sözde mücahit gönderdiğini gözler önüne seriyor.

 

Yapılan araştırmalara göre en küçük DAEŞ Terör Örgütü üyesinin yaşı 12 iken en yaşlısının 70. Yaklaşık %65'i bekar olan teröristler Suudi Arabistan, Tunus ve Türkiye'nin başını çektiği onlarca farklı ülkeden bu terör örgütüne katılıyor.