01 Haziran 2020 Pazartesi Saat:
22:28

Büyük Şeytan ve Ordusu

16-04-2018 14:28


 

 

Bismillah

 

Her zaman olduğu gibi Müslümanlar için kutsal sayılan bir gecenin sabahında Büyük Şeytan Amerika ve Müttefikleri bir İslam ülkesine bomba yağdırdığı  haberini aldık. Bu Şeytanlar Müslümanlar için özel bir gün veya gecede Müslümanlara saldırı olayını hep yapıyor.

 

Bu hain saldırı hepinizin bildiği gibi Suriye Devleti'ne karşı yapıldı. Amerika ve işbirlikçileri geçtiğimiz yıllar içerisinde Suriye'yi yıkmak için oluşturdukları sözde mücahit ordularını Suriye'nin üzerine saldılar. Bazı Siyonist uşağı Müslüman görünümlü şeytani alimlerden de Müslümanların malı, canı, namusu helaldir fetvaları alıp, yayınlayarak büyük bir saldırı-vahşet örneği sergilediler. Başlar kestiler, yağma yaptılar, köle pazarları kurup Müslüman kadınlara tecavüz ederek sattılar. Aradan geçen yıllar sonucu bu şeytani orduları İslami direniş cephesi karşısında mağlup oldu. Bunu gören şeytanlar Suudi azmanların teşviki ve parası ile geçen gece direk saldırıda bulundular. Görünen o ki; bunda da başarılı olamadılar.

 

Bu hain saldırı sonucu bizi her zaman olduğu gibi yine üzen gelişeler oldu. Mübarek bir gecede Müslüman bir ülkenin bombalanmasına sevinen Müslüman liderler ve halklar gördük. Bu ahmaklara diyecek söz bulamıyorum. Bunlar Esad'ın zalim olduğunu söylüyorlar. Madem öyle yeryüzünün şuan ki en zalim ve vahşi devletleri Amerika, İsrail, İngiltere, Suud ile dost ve müttefik nasıl olunuyor? Buna gülsek mi ağlasak mı bilemiyorum. Bunun tutar bir yanı yok.

 

Suriye'ye yapılan bu saldırıların tek sebebi direniş cephesinin yanında olmasından dolayıdır. İsrail'e karşı Hamas ve Hizbullah'ın yanında olarak onlara destek olmasındandır.  İran ile müttefik ve dost olduğundan dolayıdır. Gerisi hikayeden başka bir şey değil.

 

Bu saldırı şeytanlar ve dostlarının son umudu ve son sevinci olacak inşallah. İslami Direniş ekseni bu hain saldırılardan sonra birbirine daha da kenetlenmiş ve güçlenmiştir. Onlar yani şeytanlar ve işbirlikçileri  ne yaparsa yapsın, hangi girişim ve fitnede bulunursa bulunsun bundan sonra başarılı olamayacaktır. İslami Direniş hattı hiçbir zaman şeytan ve işbirlikçilerinden kokmamıştır bundan sonra da korkmayacağını göstermiştir.

 

Bu saldırı direniş cephesini bundan sonra zaferden zafere taşıyacaktır inşallah.

 

Bu  Haçlı saldırı,  bundan sora yeni gelişme değişimlere sebep olacak, Haçlı'nın uşağı işbirlikçi krallık ve yönetimlerin sonunu getirecektir diye düşünüyorum.

 

Şeytanlar ve işbirlikçileri kendi kurdukları tuzakta boğulacak ve yok olacaklardır inşallah.

 

Şeytanın Ordusu bilsin ki! 

 

Galip gelecek Allah'ın Ordusu Olacaktır...

 

Suud ve İsrail,  bundan sonra sizleri kara günler bekliyor...

 

Amerika'ya ölüm!

 

İngiltere'ye ölüm!

 

İsrail'e ölüm!

 

Suud'a ölüm!

 

Dualarda buluşma ümidi ile selametle kalın...

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !