31 Mayıs 2020 Pazar Saat:
03:53
06-07-2017
  

Asıl şirk, İngilizlerin ve CIA'nın kuklası olmaktır

Eğer İslam Dünyası, Cennetü'l Baki Mezarlığını Yıkanlara Karşı Kıyam Etmeseydi; Peygamber Efendimizin (saa) Türbesini de Yıkarlardı.

Facebook da Paylaş

 

 

Ehlader Araştırma Bölümü

 

Ümmet-i Muhammed olarak hiç şüphesiz yaşadığımız en büyük acılardan birisi; İslam toplumunun içerisinde var olan ahlak yoksunu, geri kafalı ve batıl inançlı insanların bulunmasıdır. Bunlar, İslam'ın ilk çağlarında önde gelen şahsiyet ve sahabeleri yüceltmenin şirk olduğunu kabullenmişler ve gerçekten de daha sonra bu inançları büyük bir musibete neden olmuştur.

 

İşte bugün de bunların ataları, geçmişte Cennetü'l Baki'de Ehl-i Beyt İmamları'nın mezarını yerle yeksan etmişlerdir.

 

Eğer o gün İslam alemi, Hint Müslümanlarından tutun da Afrika kıtasına kadar bunlara karşı kıyam etmeseydi, daha da cesaretlenip Peygamber-i Ekrem'in (saa) mübarek mezarını da yıkacaklardı.

 

Görün, ne denli batıl bir inanç içerisindeler. Ne kadar çirkef ve çirkin bir tıynetleri var. Ne kadar da kötü düşünceli insanlar bunlar. İşte kendi din ve ümmetlerinin büyüklerine böyle saygı göstermektedirler. Hakaret ederek ve dini değerleri tahrip ederek. İşin acı yanı ise bunu da dinlerinin bir vazifesi olarak görüyorlar.

 

Asla unutmamak gerekir ki; bunlar Cennetü'l Baki’yi yerle bir ettiklerinde, İslam Dünyası'nın bir ucundan diğer ucuna değin Müslümanların itiraz sesleri yükselmiştir. İslam coğrafyasının doğusundan (Hint Yarımadası) batı coğrafyasına kadar bunlara karşı seferber olundu.

 

Ne acıdır ki bunlar, yaptıkları bu pis ve affedilmez eylemlerini ibadet olarak kabul edip yapıyorlar.

 

Bir şahısın mezarı başına gidip ve hele ki bu önde gelen bir din büyüğü, bir veliyullah iken o kabir başında hem ölen için hem de kendisi için Allah'tan merhamet dileyip, affedilmesini istemenin sizce neresi şirktir.

 

Asıl şirk, insanın İngiliz Gizli Haber Alma Servisi ve CIA'nın kuklası olarak Müslümanların yüreğini dağlaması ve onları hüzünlendirmesidir.

 

Bunlar Tağut’a itaat etmeyi ve ona boyun eğmeyi şirk olarak kabul etmiyorlar ama kendi din büyüklerine saygı göstermeyi şirk olarak görüyorlar.

 

Bunun kendisi zaten başlı başına bir musibettir.

 

Günümüzün asıl sorunu ise İslam alemi içerisinde yer edinmiş bu tekfirci akımın birçok maddi yardım ve imkanlardan en üst düzeyde yararlanmalarıdır. 

 

Ehlader HABER

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler